ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Січень 2015

Навчання з питань супервізії у соціальних службах

 27-29 січня 2015 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочався тематичний короткостроковий семінар «Супервізія у соціальних службах» для керівників та спеціалістів районних, міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Семінар проводиться з метою впровадження у соціальних службах області супервізії, як новації в управлінській діяльності, що має здійснюватись відповідно до  наказу Міністерства соціальної політики України від 05 січня 2015 року № 5 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення супервізії у соціальних службах». Отримані на семінарі знання сприятимуть  систематизації професійної підтримки спеціалістів, що працюють у сфері «людина – людина», де найчастіше спостерігається емоційне вигорання. Тематика навчань націлена  на вироблення у професійній діяльності фахівців необхідного рівня знань щодо особливостей організації та проведення супервізії, а також  основ діловедення та ділового мовлення, етичних засад роботи в соціальних службах. Навчанням охоплено 26 слухачів.

З метою ефективного засвоєння знань слухачі семінару отримали розроблений центром спільно із залученими  до проведення занять викладачами випуск 78/15 серії «Довідково-інформаційні матеріали» «Супервізія у соціальних службах». 

 

Примітка: Термін «супервізія» характеризується як «наставництво», у значенні «давати поради, навчати чогось, направляти, націлювати, скеровувати, спрямовувати». У професійній лексиці має місце також вживання терміна «куратор» (особа, якій доручено наглядати за якою-небудь роботою).

Новий навчальний рік

 Навчанням сільських, селищних голів, спеціалістів-землевпорядників виконавчих комітетів сільських селищних рад на короткостроковому тематичному семінарі «Правове регулювання земельних відносин» 26 січня 2015 року розпочався навчальний рік в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Всього протягом року центром планується провести 134 навчальних заходи, на яких підвищать свою кваліфікацію 2988 слухачів.

Відповідно до плану-графіка центру в 2015 році семінар з питань правового регулювання земельних відносин запланований для трьох груп сільських, селищних голів, спеціалістів-землевпорядників виконавчих комітетів сільських, селищних рад.

Для слухачів центром разом із  Головним управлінням Держземагентства в Івано-Франківській області розроблено компакт-диск випуску «Електронної бібліотеки» з питань правового регулювання земельних відносин в органах місцевого самоврядування для  практичної діяльності  вирішення земельних відносин  в межах чинного законодавства України.

ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ «СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ, СУЧАСНІ ВИКЛИКИ, ПРОГНОЗИ НА МАЙБУТНЄ»

 

 

22 січня 2015 року Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій взяв участь у проведенні веб-конференції  «СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ, СУЧАСНІ ВИКЛИКИ, ПРОГНОЗИ НА МАЙБУТНЄ», традиційно приуроченої до відзначення Дня Соборності України. 

Конференція проводилася за участю Івано-Франківського, Запорізького, Миколаївського та Чернігівського центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних

підприємств, установ і організацій у формі діалогу, із залученням до участі у ній істориків, політологів, теоретиків і практиків державного управління, громадських діячів.

 У конференції взяли участь науковці, викладачі вищих навчальних закладів, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій Івано-Франківська, Запоріжжя, Миколаєва та Чернігова.

Прикарпаття на веб-конференції представили:

Адамович Сергій Васильович – професор кафедри теорії та історії держави і права Прикарпатського національного університету  імені Василя Стефаника, доктор історичних наук, депутат Івано-Франківської обласної ради,

Сливка Роман Радославович – доцент кафедри географії і природознавства Прикарпатського національного університету  імені Василя Стефаника, кандидат географічних наук, 

Мацюк Ірина Тарасівна – начальник відділу зв’язків з громадсько-політичними об’єднаннями Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації,

Перевізник Віталій Васильович – голова громадської організації «Громадський інститут аналітики»,

Волошинський Богдан Іванович  –  директор центру, магістр державного управління.

Учасники конференції здійснили аналіз історичного досвіду державотворення в Україні, дали оцінку сучасних тенденцій реформування територіального устрою і ризиків порушення територіальної цілісності держави, а також висловили свої думки щодо пошуку шляхів нейтралізації загрози федералізації і  сепаратизму, прогнозування розвитку процесів державотворення в Україні у ХХІ столітті. Актуальним стало й обговорення питання про взаємодію регіональних управлінських та інтелектуальних еліт з метою запобігання розколу держави, зміцнення єдності і територіальної цілісності Української держави, консолідації української політичної нації, участі нашої держави у процесі європейської інтеграції.

Коляда

 До нас прийшла коляда…

 

Зірка ясна засвітила, всім народам сповістила,

Що сталася чудасія – народився наш Месія !

        Заспіваймо  пісню щиро, бо прийшов Провісник миру.

Його славно прославляймо, у колядках величаймо.

 

Безсумнівно, Різдво Христове  – найулюбленіше народне свято!

Так уже повелося, що після Різдвяних свят в Івано-Франківський  обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій приходить коляда, яку традиційно щороку організовує  дитячий колектив музичної школи №1.

Діти увесь рік готуються до цієї радісної події: виготовляють костюми, розшукують автентичні колядки та щедрівки, вивчають вірші-привітання та побажання, неодмінно запасаються мішечком зерна (символом достатку). 

13 січня  2015 року учасники заходу завітали в приміщення центру, де їх зустріли колектив та керівництво центру. Працівники мали змогу насолоджуватися чарівним співом дитячого колективу. Звучали як традиційні колядки, так і твори в сучасній обробці та аранжуванні: 

  

Тешуть теслі з срібла сани,

стелиться сніжиста путь.

На тих санях в синь незнану

Дитя Боже повезуть.

  

Діти подарували всім позитивні емоції та гарний настрій на цілий рік!

Колядників та присутніх зі святами привітав директор центру Богдан Волошинський. Дякуючи за коляду, він відзначив, що учасники колективу дбайливо зберігають різдвяні звичаї українського народу, вдосконалюють скарби народної творчості, докладають чимало зусиль, аби передати дух національної самобутності українського народу. Також побажав дітям та їх керівнику творчих здобутків та успіхів у навчанні. Звичайно ж не забув і про солодкі подарунки для колядників.