ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Вересень 2016

Завершено навчання новообраних посадових осіб місцевого самоврядування за професійними програмами підвищення кваліфікації

30 вересня в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій завершено навчання новообраних посадових осіб місцевого самоврядування за професійними програмами підвищення кваліфікації. Свідоцтва про підвищення кваліфікації у цей день день отримали сільські голови, які були уперше обрані на посаду на минулорічних місцевих виборах і завершили навчання на другому тижні занять за ліцензованою професійною програмою підвищення кваліфікації сільських і селищних голів у сьомій навчальній групі.

Усього у центрі протягом трьох кварталів цього року пройшли таке професійне навчання обсягом навчальної програми 108 академічних годин 170  сільських голів і 5 селищних голів (7 навчальних груп) та  99 секретарів сільських рад і 3 секретарі селищних рад (4 навчальні групи).

У центрі новообрані посадові особи місцевого самоврядування матимуть змогу підвищувати свою кваліфікацію й за іншими навчальними програмами.  Зокрема, ще у цьому році вони матимуть нагоду удосконалити свої уміння працювати з комп’ютером, навчаючись на тематичному постійно діючому семінарі «Сучасні інформаційні технології у сфері державного управління». У вересні таке навчання вже  пройшли 2 сільські голови і 13 секретарів сільських рад.

У четвертому кварталі цього року у центрі заплановано також навчання бухгалтерських працівників виконавчих комітетів сільських і селищних рад на тематичному короткостроковому семінарі «Бухгалтерський облік і звітність у сільських і селищних радах в умовах реформи децентралізації фінансової системи держави» (4 навчальні групи).

 

Завершення навчань за професійною програмою підвищення кваліфікації для сільських та селищних голів

З 26 по 30 вересня 2016р. у центрі завершують  навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації (на другому тижні занять) новообрані сільські, селищні голови. Всього протягом року навчанням було охоплено 7 навчальних груп, де пройшли навчання 176 слухачів.

Для перевірки рівня професійної компетентності слухачів викладачами та працівниками центру розроблений збірник тестових завдань, що дало змогу сільським, селищним головам перевірити свої знання та вміння і належним чином підготуватися до здійснення підсумкового контролю результатів навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації.

Під час навчання сільські, селищні голови удосконалили свої знання з питань організації діяльності адміністративних комісій при виконкомах сільських, селищних рад, підготовки і проведення виборів до місцевих рад та референдумів, щодо розробки програм соціально-економічного розвитку територіальних громад та забезпечення сталого соціально-економічного розвитку територіальних громад, участі сільських та селищних рад у конкурсах проектів і програм розвитку місцевого самоврядування та розвитку агропромислового комплексу області, додержання законодавства про забудову населених пунктів та розвитку сільського зеленого туризму, інших питань.

Підсумком навчання за професійною програмою є отримання свідоцтв про підвищення кваліфікації.

З німецького досвіду діяльності  добровільних пожежних дружин у громадах користають на Прикарпатті

05 вересня розпочав роботу триденний тематичний семінар «Удосконалення організації діяльності добровільних пожежних дружин (команд) у сільських і селищних громадах», який проводить Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій за підтримкою і сприянням Фонду Ганса Зайделя (ФРН) та спільно з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Цільова група учасників включає сільських і селищних голів, які працюють над створенням добровільних пожежних дружин (команд) відповідно до Порядку функціонування добровільної пожежної охорони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року №564. Також участь беруть керівники і члени добровільних пожежних дружин, керівники підрозділів місцевої пожежної охорони.

До викладання на семінарі залучені викладачі з ФРН Юрген Вальхсхьофер і Вальтер Шваб, які у першому півріччі цього року вже брали участь у реалізації німецько-українського проекту міжнародної технічної допомоги «Сприяння розвитку добровільних пожежних дружин (команд) у громадах Івано-Франківської області», а також працівники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.

На семінарі буде презентовано досвід організації роботи добровільних пожежних формувань у сільських громадах, набутий учасниками проекту протягом першого півріччя 2016 року у рамках реалізації цього проекту, відбудеться дискусія та обмін досвідом діяльності добровільних пожежних формувань.

На другий день семінару заплановано виїзне практичне заняття на базі Вишківської сільської ради Долинського   району з презентацією досвіду діяльності добровільної пожежної команди і втілення проекту створення підрозділу місцевої пожежної охорони у селі Вишків.

У третій день семінару буде презентовано виданий у рамках проекту збірник методичних рекомендацій та матеріалів «Створення підрозділів добровільної пожежної охорони», який зможуть отримати усі сільські і селищні ради нашої області.

Для ознайомлення з досвідом роботи органів місцевого самоврядування Прикарпаття у сфері пожежної безпеки у семінарі беруть участь представники Київської та Чернігівської областей.

У відкритті семінару взяли участь заступник голови – керівник апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Валерій Крецул, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та т.в.о. начальника Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Ігор Оксентюк. 

З нагоди 25-річчя Незалежності України

Цього року  ми святкуємо 25 років з того моменту, коли Верховна Рада України урочисто прийняла акт про проголошення України незалежною, самостійною, демократичною державою. Ця доленосна подія стала проявом високої свідомості українського народу, втіленням його багатовікових прагнень до демократії і свободи, побудови суверенної держави.

Відзначаючи ювілейну дату незалежності нашої держави центром підготовлена книжкова виставка-експозиція «Незалежна Україна: віхи історії», презентація якої відбулась  05 вересня 2016 року

Експонати виставки відтворюють історію державотворення та боротьби за незалежність України, розкривають факти та події новітньої історії України.

Читачам пропонуються як окремі дослідження, виконані фахівцями різних галузей історичної науки, так і публіцистичні твори написані українськими журналістами про історичні події і про українців, які зробили свій вагомий внесок у розвиток України.

Відкриття виставки проходило для сільських, селищних голів, які навчаються за професійною програмою підвищення кваліфікації.

Під час інформаційного заходу перед присутніми виступив заступник директора центру Любомир Бойчук. Презентувала книжкову експозицію завідувач методичного кабінету центру Людмила Яковенко.