ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Червень 2017

НА ПРИКАРПАТТІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДРУГИЙ ТУР ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Протягом 13 – 15 червня 2017 року в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій  проводилися конкурсні випробування у рамках другого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Івано-Франківській області серед працівників місцевих державних адміністрацій: співбесіда з питань державного управління, виконання конкурсного завдання з питань службової етики, етикету та іміджу державного службовця і публічні виступи учасників з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.

У конкурсі змагалися державні службовці – працівники обласної та районних державних адміністрацій у двох номінаціях: «Кращий керівник» (державні службовці категорії «Б») і «Кращий спеціаліст» (державні службовці категорії «В»).

Конкурсанти, які пройшли усі етапи конкурсних випробувань, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації у рамках  другого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Переможці другого туру у відповідних номінаціях будуть визначені організаційним комітетом з проведення в області другого туру Конкурсу і представлятимуть область на третьому загальнонаціональному турі Конкурсу у другому півріччі цього року у м.Києві.

 

ДОВІДКОВО:

Конкурс проводиться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» щороку в усіх регіонах України у три тури за таким графіком:

–   перший  тур – березень – квітень,

–   другий  тур – травень – червень,

–   третій  тур – жовтень – грудень.

У 2017 році Конкурс проводиться десятий раз.

 

Навчання  з питань правового регулювання трудових відносин та соціального забезпечення працівників державних установ

Традиційно, на початку літа в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищують свою кваліфікацію працівники місцевих органів влади області – активісти профспілкових організацій, які належать до Професійної спілки працівників державних установ Установи, на тематичному короткостроковому семінарі “Правове регулювання трудових відносин та соціального забезпечення працівників державних установ”. Навчанням охоплено 26 слухачів.

Семінар проводиться 14 – 16 червня з метою забезпечення у слухачів необхідного рівня знань та практичних навиків щодо правового регулювання трудових відносин, соціального забезпечення працівників державних установ, діяльності профспілкових організацій.

Заняття зі слухачами проводять: голова Ради професійних спілок Івано-Франківської області, голова та члени обкому профспілки працівників держустанов України, викладачі - практики обласної державної адміністрації, регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги в Івано-Франківській області, радник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Для самостійного опрацювання слухачі отримали комплект методичних підбірок з питань діяльності профспілки працівників держустанов України.