ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Січень 2019

Початок навчань в 2019 році

З 28 січня 2019 року в центрі розпочато навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації голів (заступників голів), секретарів сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ), старост (в.о. старост) сіл , селищ, міст, що входять до рад ОТГ, керівників структурних підрозділів виконавчих комітетів селищних, міських рад та рад ОТГ.

Програма навчання передбачає перший тиждень навчань слухачів з 28 січня по 1 лютого 2019 року та другий тиждень навчань з 13 по 17 травня 2019 року.

Під час навчань у першому тижні розглядаються питання щодо територіальної організації влади в Україні, правового забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, європейської та євроатлантичної інтеграції України, підготовки і проведенню виборів до місцевих рад та референдумів.

Особлива увага надається здійсненню державних, публічних закупівель органами місцевого самоврядування, формуванню і виконанню місцевого бюджету, участі сільських і селищних рад та рад ОТГ у конкурсах проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, роботі зі службовими документами та  електронному урядуванню в органах місцевого самоврядування, запобіганню і виявленню корупції в органах місцевого самоврядування.

Для самостійного опрацювання слухачі отримають методичні матеріали розроблені центром, які стосуються їх професійної компетентності, а також пам’ятку до 100-річчя дня Соборності України та інформаційний листок щодо суб’єктів декларування