ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Січень 2018

Засідання координаційних  рад з питань національно-патріотичного виховання

24 січня 2018 року на базі Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у форматі відеоконференції відбулося розширене засідання координаційних  рад з питань національно-патріотичного виховання при Івано-Франківській, Миколаївській та Чернігівській обласних державних адміністраціях, приурочене до 99-ої річниці Злуки УНР і ЗУНР та 100-річчя бою під Крутами.

Від Івано-Франківської області у проведенні засідання взяли участь члени ради, а також науково-педагогічні працівники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, керівні працівники Державного архіву Івано-Франківської області, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, активісти громадських організацій.

В обговоренні теми підходів до реалізації політики історичної пам’яті в областях України, враховуючи знакові історичні події проголошення Соборності України, бою під Крутами та інші віхи доби Української революції 1917–1921 років,  виступили Сергій Адамович, доктор історичних наук, професор, депутат обласної ради та Іван Монолатій, доктор політичних наук, професор.  Досвід провадження національного-патріотичного виховання дітей та молоді в області презентували директор Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, кандидат педагогічних наук Михайло Косило і директор обласного дитячо-юнацького Пластового центру Оксана Василик. Проблеми і можливості налагодження співпраці областей України з питань національно-патріотичного виховання  дітей та молоді на виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання  дітей та молоді на 2016–2020 роки» висвітлив у своєму виступі начальник відділу молодіжної політики управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації, секретар координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Володимир Кіріндас.

Представники Чернігівщини та Миколаївщини поділилися своїми напрацюваннями у сфері національно-патріотичного виховання  дітей та молоді, запросили відвідати їхні історичні пам’ятки, зокрема Меморіал та музей «Пам`яті героїв Крут», де 29 січня цього року на загальнонаціональному рівні відбудуться урочистості з ушанування 100-річчя подвигу юних захисників України.

Державний архів Івано-Франківської області презентував для учасників засідання виставку копій архівних документів, приурочену до відзначення видатних історичних дат – Дня Соборності України та Дня пам’яті героїв Крут, зокрема документів та періодичних видань міжвоєнного періоду, які інформували громадськість Галичини про подвиг юнаків Наддніпрянщини. 

Коляда - 2018 у центрі

З давніх-давен Різдво Христове – не лише величний спомин, а й найпевніший шлях до спасіння роду людського. Сутність Різдва є, щонайперше, ствердженням правдивої віри та світлої радості, очищенням душі, і надією на життя вічне.

В Україні магія різдвяних днів нерозривно пов’язана і з численними традиціями, серед яких одне з найважливіших місць займає обряд  колядування.

Під ногами сніг рипучий,

Вітер стріхи обміта:

Нині день ясний, блискучий –

День Народження Христа!

11 січня 2018 року учням музичної школи №1 випала чудова нагода поділитися різдвяною радістю з колективом Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. 

В аудиторії центру лунали різдвяні українські пісні, діти декламували віршики, співали колядки та засівали на щастя, здоров’я та добро. Щирі дитячі посмішки, побажання миру, здоров’я та благополуччя, мелодії колядок, що супроводжувалися радістю в голосах, надовго збережуться в пам’яті працівників.

Директор центру Богдан Волошинський привітав колядників та присутніх зі святами, побажав дітям міцного здоров'я, успіхів, миру, добра й Божого благословення у всіх справах. Звичайно ж не забув і про солодкі подарунки для колядників.