ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Квітень 2019

Сприяння місцевих органів влади розвиткові туризму

Протягом 24-25 квітня в центрі проведено навчання на дводенному тематичному короткостроковому семінарі працівників райдержадміністрацій та міськвиконкомів, рад об’єднаних територіальних громад на тему «Сприяння місцевих органів влади розвиткові туризму», яким охоплено 26 слухачів.

Слухачі семінару мали можливість ознайомитись із індустрією туризму і туристичними практиками в оцінках екскурсантів та туристів області, а також  із станом розвитку туризму в області, із напрямками співпраці влади і адміністрацій об’єктів природо-заповідного фонду області, із принципами підготовки та управління проектами донорських фондів, із туристичним маркетингом територій та туристичним кластером.

Другого дня навчання з метою обміну досвідом в туристичній галузі слухачі центру здійснили ознайомчий візит до Косівського району на чолі із начальником відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кандидатом історичних наук, доцентом Передерком В.П. На практичному занятті на базі Косівської РДА слухачі ознайомились  про стан туризму в області, напрямками співпраці з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування у 2019 році.

Навчання з питань відкритості і прозорості діяльності місцевих органів влади

З метою надання теоретичних знань та практичних навиків щодо забезпечення відкритості і прозорості діяльності місцевих органів влади та налагодження взаємодії із засобами масової інформації 18 квітня в центрі проходить тематичний короткостроковий семінар «Відкритість і прозорість діяльності місцевих органів влади». Навчанням охоплено 26 працівників облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів,  які ведуть питання комунікацій із громадськістю та співпраці із засобами масової інформації, та головні редактори періодичних друкованих видань, засновниками яких є місцеві органи влади області.

До викладання на семінарі запрошено фахівців – практиків: регіонального Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області, магістра державної служби Непийводу Л. І., а також Маліновську І. В., начальника відділу інформаційно-організаційної роботи управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Івано-Франківської міської ради, магістра державної служби та кандидата політичних наук, доцента кафедри журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Бойчука І. В.

Надання адміністративних послуг

16 квітня у центрі відбулось навчання першої групи керівників та спеціалістів районних, міських, рад ОТГ центрів надання адміністративних послуг на тематичному короткостроковому семінарі «Надання адміністративних послуг». Всього у групі навчалось 30 слухачів.

На семінарі розглядались питання щодо порядку надання через ЦНАП адміністративних послуг з питань реєстрації нерухомого майна та документів дозвільного характеру у сфері перевезень великогабаритних та небезпечних вантажів, реєстрації місця проживання та перебування особи. Розглядались питання діяльності центрів надання адміністративних послуг за даними моніторингу за перший квартал 2019 року, але не менш важливим для слухачів було питання ефективної комунікації в органах державної влади та в органах місцевого самоврядування.

Слухачі брали активну участь в обговоренні цих питань, що дасть змогу їм оновити знання та застосовувати їх на належному професійному рівні відповідно до нормативно-правових актів.

 

Забезпечення доступу до публічної інформації. Оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних

11 квітня в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводився тематичний короткостроковий семінар «Забезпечення доступу до публічної інформації. Оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» для працівників облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів та рад об'єднаних територіальних громад. Навчанням охоплено 53 слухачі.

Навчання проводилося з метою удосконалення професійної діяльності працівників облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів та рад об’єднаних територіальних громад, які відповідають, за забезпечення доступу до публічної інформації та оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних в органах державної влади.

Програма семінару включала питання щодо новацій чинного законодавства України у сфері доступу до публічної інформації та щодо форми відкритих даних.

До викладання запрошувались фахівці – практики Івано-Франківської  міської ради, що відповідають за доступ до публічної інформації, регіональний Предтавник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Іано-Франківській області, магістр державної служби та асистент кафедри журналістики факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат політичних наук.

 

Навчання державних службовців категорії посад «Б»

На початку квітня, відповідно до плану-графіка, розпочала своє навчання за професійною програмою ще одна група слухачів центру. На першому тижні, з 08 до 12 квітня,  підвищують свою кваліфікацію 19 керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, державні службовці категорії посад «Б». 

Програма включає навчальні модулі з питань державного управління та державної служби, територіальної організації влади в Україні, основ системного підходу до розгляду складних соціально-економічних систем, запобігання та виявлення корупції в органах виконавчої влади, європейської та євроатлантичної інтеграції України, соціальних та психологічних аспектів державного управління, ділової української мови у сфері державного управління, організації роботи керівника, взаємодії з громадськістю та розвиток громадянського суспільства, впровадження системи управління якістю відповідно до стандарту ДСТУ ISO  9001 – 2001 в органах виконавчої влади.

Традиційно, слухачі професійної програми отримали роздатковий матеріал, створений спільною працею викладачів та працівників центру з метою успішного проходження підсумкового контролю знань, самостійного опрацювання та подальшого користування в своїй безпосередній професійній діяльності. 

Другий тиждень навчань із проведенням підсумкового тестування  проходитиме  21 - 25 жовтня поточного року.