ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Квітень 2017

Вітання, заслуженому викладачу та багаторічному партнерові центру з його поважною датою

Розпочато навчання керівників категорії посад «Б» за професійною програмою підвищення кваліфікації

З 24 квітня 2017 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій перше у цьому році розпочалися навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців категорії посад "Б": керівників відділів, секторів структурних підрозділів обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій.

Цей вид підвищення кваліфікації є найбільш тривалим у часі і ґрунтовним за змістом навчання, оскільки дозволяє службовцю пройти додаткове набуття і оновлення знань, умінь і навиків у кількох сферах реалізації державної політики.  Навчання триватиме два тижні (окремими сесіями у квітні і вересні). Важливо, що протягом першого тижня навчань слухачі матимуть можливість удосконалити свої знання у сфері нового законодавства з питань державної служби, запобігання і протидії корупції, правових засад діяльності місцевих органів виконавчої влади, сучасного менеджменту на державній службі, управління персоналом, психології ділового спілкування і основ конфліктології, взаємодії місцевих органів влади з інститутами громадянського суспільства.

До викладання запрошуються викладачі вищих навчальних закладів Івано-Франківська: Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, викладачі – практики та працівники обласної державної адміністрації та обласної ради.

Навчання  з питань розробки і реалізації проектів і програм розвитку місцевого самоврядування

20 квітня 2017 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар “Розробка і реалізація проектів і програм розвитку місцевого самоврядування” для працівників районних рад та міськвиконкомів, рад об’єднаних територіальних громад. Навчанням охоплено 30 слухачів.

Семінар проводився з метою забезпечення у слухачів необхідного рівня знань та практичних навиків щодо особливостей розробки проектів та програм для участі у восьмому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, а також визначення можливостей залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку та інших джерел (донорів).

Заняття зі слухачами проводили: Цимбалюк Юрій Володимирович, начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради, магістр державної служби та Кулик Тетяна Павлівна, доцент кафедри теорії економіки та управління інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Для самостійного опрацювання слухачі отримали видання «Українські голови в Баварії: як працює самоврядування» (автор В. Бойко), здійснене за підтримки Фонду Ганса Зайделя і передане в порядку надання методичної допомоги Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Семінар з питань сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства

Протягом 10-11 квітня Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій за підтримкою і сприяння Фонду Ганса Зайделя (ФРН) та спільно з  Управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації проводить тематичний короткостроковий семінар «Сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства. Взаємодія інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади».

Цільова група учасників семінару включає працівників обласної та районних державних адміністрацій і міських рад, які відповідають за реалізацію державної політики у сфері сприяння становленню і розвитку громадянського суспільства та налагодження зв’язків з громадськістю. У перший день у роботі семінару також брали участь керівники громадських організацій.

Семінар проводиться на виконання Регіональної цільової програми розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25.12.2015 №43-2/2015.

Відкриття семінару відбулося за участі делегації Фонду Ганса Зайделя та керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Романа Маланія. У роботі семінару протягом 11 квітня взяв участь керівник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдові і Румунії Даніель Зайберлінг, який виступив із вступним словом і провів для слухачів лекцію-дискусію на тему «Європейський досвід взаємодії та співпраці органів державної влади з інститутами громадянського суспільства».

Презентацію наукового доробку кафедри політичних інститутів та процесів факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для слухачів здійснив колектив науково-педагогічних працівників на чолі з завідувачем кафедри, доктором історичних наук, професором Василем Марчуком.

У роботі семінару також взяла група активістів громадської організації «Поступовий гурт франківців». Презентацію ініціатив організації здійснив її голова, депутат Івано-Франківської обласної ради і професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Сергій Адамович.

Протягом другого дня семінару навчання проводять працівники Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації.