ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Жовтень 2018

НОВЕ ВИДАННЯ ЦЕНТРУ

23 жовтня 2018 року в центрі вийшов друком  «Збірник публічних виступів державних службовців – учасників II туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 2018 року Івано-Франківської області» / упоряд. Л.В. Бойчук, Л.І. Яковенко. – Івано-Франківськ: ІФОЦППК, 2018. – 78с.

 

Збірник є першою пробою публікації виступів учасників другого туру конкурсу «Кращий державний службовець», який щорічно проходить на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

 

Збірник містить тексти публічних виступів конкурсантів 2018 року з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління, які були відзначені оргкомітетом.

 

Видання вийшло з метою популяризації Конкурсу і буде цікавим для державних службовців, які прагнуть підвищити свій професійний рівень і мають бажання в майбутньому взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець». 

КНИЖКОВА ВИСТАВКА «МІСЦЕВА ДЕМОКРАТІЯ – ОСНОВА РОЗВИТКУ МІСЦЕВИХ ГРОМАД» ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИЖНЯ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною європейською подією, яка покликана зробити місцеву демократію більш доступною та зрозумілою для всіх громадян, полегшуючи можливість для них впливати на процеси прийняття рішень в питаннях місцевого значення.

Тема Європейського тижня місцевої демократії у 2018 році: «Участь громадськості, консультації та зобов’язання: для процвітаючої місцевої демократії».

16 жовтня 2018 року в рамках проведення у нашій державі Європейського тижня місцевої демократії в центрі розгорнуто виставку «Місцева демократія – основа розвитку місцевих громад» .

Виставка включає в себе літературні та навчально-методичні матеріали про Європейську хартію місцевого самоврядування, міжнародно-правові документи Ради Європи в цій сфері; про  надбання та досягнення місцевої демократії в Україні; про механізми і інструменти забезпечення прийняття рішень на місцевому та регіональному рівнях; знайомить з досвідом залучення громадян, особливо молоді, до справ місцевого самоврядування.

Презентація виставки проходила під час навчання на тематичному короткостроковому семінарі «Бухгалтерський облік і звітність у сільських і селищних радах в умовах реформи децентралізації фінансової системи держави» для головних бухгалтерів, спеціалістів з бухгалтерського обліку виконавчих комітетів сільських і селищних рад та рад об’єднаних територіальних громад.

ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

З метою належної організації та проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проходить в цьому році вперше, 11 та 12 жовтня центром організовано навчання керівників служб управління персоналом апаратів райдержадміністрацій та структурних підрозділів облдержадміністрації відповідно на одноденному тематичному короткостроковому семінарі-тренінгу «Визначення результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби  категорій «Б» і «В».

Цікавим було те, що заняття проходили в тренінговій формі. Неформальне,  та невимушене спілкування дозволяло відкрити перед слухачами безліч варіантів розвитку та розв'язання проблеми, заради якої вони зібралися, а  сам процес навчання став цікавим та необтяжливим. Під час тренінгу слухачі самостійно розробили алгоритм дій служб управління персоналом органів влади для забезпечення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, зразки нормативних документів, які слід видати під час проведення оцінювання, методику проведення оціночної співбесіди, обмінялися думками, дискутували. Викладчами-тренерами на семінарі стали фахівці Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях та заступник директора центру з навчально-методичної роботи.

Слухачів семінару забезпечено роздатковим матеріалом з нормативними документами та методичними роз’ясненнями з питань оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, підібраними працівниками центру.

УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ  ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 100-РІЧЧЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

05 жовтня п. р. працівники центру взяли участь у круглому столі: «100-річчя запровадження державної служби в Україні: історична ретроспектива та сучасні трансформаційні процеси», який організував Миколаївський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації в режимі відеоконференції в рамках науково-практичного семінару «Державна служба в Україні: історичний дискурс та сучасність».

Під час відеозв’язку завідувач навчально-методичного відділу Івано-Франківського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат економічних наук  Надворняк Ярослава Миколаївна  виступила на тему: «Професійне навчання державних службовців Прикарпаття як складова державної політики у сфері державної служби».

В ході семінару та під час обговорень за круглим столом, серед інших, розглянуто також такі теми, як: «Історичні етапи створення державної служби в Україні»; «Державна служба в умовах розбудови демократичної, правової та соціальної держави в Україні»; «Система підвищення кваліфікації як механізм реалізації безперервної освіти та розвитку професійної компетентності публічних службовців»; «Підготовка фахівців з публічного управління в Миколаївському національному аграрному університеті»; «Професіоналізм як детермінанта формування позитивного іміджу публічної служби».

За підсумками науково-практичного семінару та круглого столу Миколаївським ЦППК буде видано збірник із виступами учасників круглого столу.