ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Жовтень 2017

75 років Української повстанської армії та 73-й річниці визволення України від нацистських загарбників

Воїни – вірні сини України!

Славу здобули рідній країні…

 

Володимир Сіренко

 

24 жовтня 2017 року у центрі відбулося відкриття книжково-документальної експозиції в рамках відзначення 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії (УПА) та присвяченої 73-й річниці визволення України від нацистських  загарбників, як складової Другої світової війни 1939-45рр.

Матеріали, представлені на виставці, відображають історію створення УПА, бойові дії, політичні репресії, боротьбу українських патріотів проти двох окупацій: німецької та радянської, їх участь в операціях з визволення території області від німецьких окупантів.

В експозиції представлені копії історичних документів із фондів Державного архіву Івано-Франківської області. Серед них – офіційні документи, листівки про УПА, спогади очевидців, протоколи засідань Станіславського обкому компартії. Архівні документи надають можливість доповнити об’єктивну картину подій на теренах Івано-Франківської області та м. Івано-Франківська (Станіслава) у період українського визвольного руху 1940-50-х років. Презентував добірку копій архівних документів директор Держаного архіву області Ігор Гриник.

На виставці також представлені матеріали з періодичних видань, що зберігаються у фонді бібліотеки центру, у яких науковці, журналісти, громадські діячі відтворюють трагічні сторінки історії нашої Батьківщини, розкривають тему звільнення від нацистської окупації українських земель, збереження пам’яті про загиблих воїнів, їх  мужності  та самовідданості.

Презентація виставки проходила під час навчання на тематичному короткостроковому семінарі «Лідерство у публічному управлінні» працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих апаратів районних рад та міськвиконкомів.

У відкритті виставки взяв участь і виступив із вступним словом керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій. У заході також взяв  участь директор центру Богдан Волошинський.

.

Навчання  з питань  протидії насильству у сім’ї

19 жовтня 2017 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочався тематичний короткостроковий семінар «Протидія насильству у сім’ї» для працівників структурних підрозділів соціальної сфери облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, відповідальних за реалізацію політики з питань сім’ї. Навчанням охоплено 25 слухачів.

Семінар проводиться з метою актуалізації та поглиблення знань працівників структурних підрозділів соціальної сфери облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, відповідальних за реалізацію політики з питань сім’ї, зокрема щодо організації та проведення роз’яснювальної роботи з питань протидії насильству у сім’ї.

Заняття зі слухачами проводять: Карпенко З.С.,  завідувач кафедри педагогічної та вікової психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор психологічних наук, професор, Стельмах Г.Л., начальник відділу сім’ї та програм соціального розвитку департаменту соціальної політики облдержадміністрації, Ковальчук В.Д., заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги в Івано-Франківській області, заслужений юрист України, фахівці Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Для самостійного опрацювання слухачі отримали роздатковий матеріал, створений спільно з фахівцями департаменту соціальної політики облдержадміністрації.

Десята річниця проведення Європейського тижня місцевої демократії в Україні  (2007-2017)

Україна офіційно святкує десяту річницю проведення Європейського тижня місцевої демократії. Це – загальноєвропейський захід, покликаний сприяти залученню громадськості до участі у вирішенні питань місцевого значення.

 Перший «Європейський тиждень» в Україні було проведено 15-22 жовтня 2007 року на  виконання Указу Президента України від 27 вересня 2007 року №922/2007 «Про Європейський тиждень місцевої демократії».

11 жовтня 2017 року в рамках проведення у нашій державі ювілейного відзначення Європейського тижня місцевої демократії в центрі розгорнуто виставку книг та інформаційних видань в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Виставка представляє позитивний досвід європейського демократичного управління, який стає орієнтиром для місцевого і регіонального розвитку територій України. Документи та інформаційні матеріали знайомлять з методами розв’язання проблем децентралізації влади в Україні через посилення ролі місцевого самоврядування та з зарубіжним досвідом залучення громадськості до вирішення проблем розвитку територіальних громад.

Презентація виставки проходила під час навчання на тематичному короткостроковому семінарі «Захист прав та інтересів дітей» працівників служб у справах дітей обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

Під час інформаційного заходу перед присутніми виступив директор центру Богдан Волошинський, який розповів про практику проведення  Європейського тижня місцевої демократії на Прикарпатті.