ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

Кращі держслужбовці області

В Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування вшанували кращих із кращих представників державної служби Прикарпаття — переможців другого обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». З учасниками тематичного семінару «Менеджмент і лідерство у державних органах» зустрівся голова обласної держадміністрації Михайло Вишиванюк. Такі зустрічі, за словами керівника області, стануть традиційними. Для того, щоб талановиті управлінці, по-перше, вчилися, а по-друге, мали змогу рухатися службовою драбинкою, якщо вони дійсно на це заслуговують. Щодо переможців, то вони представлятимуть область на третьому завершальному етапі, що відбудеться у Києві.
Світлана Онищук, начальник управління державної служби головного управління державної служби України в Івано-Франківській області: «Того року на п'ятому, ювілейному, конкурсі «Кращий державний службовець» мали лауреата, переможця, третє місце в номінації «Кращий керівник». Цього року ми підтримаємо наших переможців і надіємося, що наші переможці другого туру гідно представлять Івано-Франківську область на Всеукраїнських змаганнях».
Олег Галькович, переможець обласного етапу конкурсу: «Готуюсь наполегливо, самоосвіта. Весь час після роботи вишукую вільний час, вичитую нові нормативно-правові акти, які приймаються в нашій державі, постійно поглиблюю свої знання, стараюсь працювати. Буде три конкурсні випробування. Перше — публічний виступ, друге — самопрезентація, третє — ділова гра».

Телевізійний документальний фільм «Баварія: суспільство ініціативних людей»

Презентація телевізійного документального фільму «Баварія: суспільство ініціативних людей», створеного обласним телебаченням «Галичина» на основі матеріалів, знятих під час ознайомчої поїздки у травні 2013 року до ФРН групи молодих сільських голів – учасників проекту міжнародної технічної допомоги «Формування громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Івано-Франківської області».

Відео візиту в Чернігівський ЦППК 2013 рік

Сюжет Чернігівської ОДТРК «Сівер-Центр» від 18 липня 2013 р. про обмін досвідом із проектної діяльності, в якому взяли участь працівники виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, сільські голови Чернігівського, Городнянського, Ріпкинського, Щорського районів Чернігівської області, сільські голови Івано-Франківщини. Йшлося, насамперед, про можливості та приклади залучення коштів із додаткових джерел за допомогою участі в різноманітних конкурсах -- як вітчизняних, так і закордонних.
Довідково: «круглий стіл» -- частина ознайомчого візиту сільських голів Івано-Франківщини на Чернігівщину, що відбувався за домовленістю між відповідними центрами перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів та за підтримки профспілки державних установ Прикарпаття.

Сюжет Чернігівської ОДТРК «Сівер-Центр» від 16 липня 2013 р. Йдеться про зустріч за «круглим столом», під час якої обговорювалися такі питання:
- проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: яким бути самоврядуванню в Україні;
- реалізація державної політики національної пам'яті в Івано-Франківській та Чернігівській областях: регіональний вимір.
В роботі «круглого столу» взяли участь: радник Президента України Володимир Зубанов, голова обласної ради Анатолій Мельник, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, директор Центру українських досліджень Інституту Європи Російської академії наук Віктор Мироненко. В обговоренні виступили представники делегації Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття, а також сільські голови з Чернігівської області, працівники органів державної влади та самоврядування, викладачі вищих навчальних закладів Чернігівщини.

Програма Чернігівської ОДТРК «Сівер-Центр» із серії «Діалоги» від 19 липня 2013 р. Розмова директорів Івано-Франківського та Чернігівського центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Богдана Волошинського та Володимир Бойка щодо проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. На прикладах Прикарпаття та Чернігово-Сіверщини порушуються питання нинішнього його стану, проблем, завдань та напрямів реформування.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", який проходив в 2012 році в центрі