ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА УПРАВЛІНСЬКИХ КАДРІВ: ПРОБЛЕМИ, ДОСЛІДЖЕННЯ, ДОСВІД
Збірка до Ювілею-20.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB
Перелік нормативно-правових актів з питань впровадження електронного документообігу
Роздатковий Електронний документообіг.pd
Adobe Acrobat Document 245.8 KB
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК-ДОВІДНИК ГУЦУЛЬСЬКИХ ГОВІРОК
Шкрумеляк М.С._Словник говірок_2016 .pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Контактна інформація:

Телефони:

директор центру

(0342)55-18-59

навчально-методичний відділ

 (тел. факс)

(0342)77-57-09

бухгалтерія  

(0342)75-14-11 

  Адреса:

Україна

м. Івано-Франківськ,

вул. Незалежності 46,

індекс: 76018

e-mail: cppk@if.gov.ua 

ifocppk@gmail.com

Побажання щодо роботи сайту прохання надсилати

на поштову адресу:

taras555@ukr.net

 

Створено методистом

навчально-методичного відділу центру

Павлишин Т. З.

 

https://www.facebook.com/TarasPavlushun

2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

 

  Відповідно до  Указу  Президента України від 16.11.2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком Англійської мови в Україні» та розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації  «Про затвердження плану заходів щодо популяризації вивчення англійської мови на 2016 рік» від 14.12.2015 року №862 наш центр розпочав роботу, метою якої є популяризація методик самостійного вивчення іноземних мов та стимулювання державних службовців до  удосконалення своїх знань іноземної мови.

 

  На цій сторінці розміщені посилання на ряд ресурсів глобальної мережі  для вивчення іноземної мови самостійно. Тут відвідувач нашого сайту може оцінити свій рівень знань з іноземної мови,  підібрати для себе той Інтернет-ресурс, який максимально підходить до його потреб та рівня знань іноземної мови, зокрема англійської. Адже знання англійської мови незабаром має стати одним із критеріїв для прийому громадян на державну службу та перебування на державній службі. Усі працівники державних органів центрального рівня, а згодом і регіонального рівня мають пройти обов’язкове тестування на знання англійської мови.

  Володіння однією із офіційних мов Ради Європи, згідно нового Закону України «Про державну службу», у найближчому майбутньому буде обов’язковою нормою для працівників органів державної влади України – як країни, що рухається у напрямку інтеграції до Європейського Союзу, і покликано вивести вітчизняних чиновників на новий рівень міжнародної комунікації.

 

  Перелік посилань, розміщених тут, центром протягом року буде оновлюватися та доповнюватися новими Інтернет-ресурсами щодо вивчення та поглиблення знань з англійської мови та бібліотеками англійськомовної літератури.

  Центр в цьому напрямку співпрацює із відділом літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної універсальної бібліотеки ім. І.Франка.